#egebasın
Sağlık MASKİ 7 Gün 24 Saat Görev Başında

MASKİ 7 Gün 24 Saat Görev Başında

1 yıl önce     Sağlık 0
MASKİ 7 Gün 24 Saat Görev Başında
MASKİ Genel Müdürlüğü, salgın tehlikesi nedeniyle, evlerinden çıkamayan vatandaşların elektronik kartlı su sayaçlarına su yükleme ve avans bakiye işlemlerini 7 gün 24 saat mesai mefhumu gözetmeden sürdürüyor. Abone İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, ilk sokağa çıkma yasağının ilan edildiği 11-12 Nisan tarihlerinde talep üzerine il genelinde 3 bin aboneye tanımlama hizmeti götürdü.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, salgın nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşların istek ve taleplerini yerine getirmek için var gücüyle çalışıyor. Abone İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 185 Çağrı Merkezini arayarak talepte bulunan vatandaşların su yükleme işlemlerine de yardımcı oluyor. İlk sokağa çıkma yasağının ilan edildiği 11-12 Nisan tarihlerinde il genelinde talep üzerine 3 bin elektronik kartlı su sayaçlarına su yükleme ve avans bakiye işlemi yapılırken, 65 yaş üstü vatandaşların diğer talepleri de ekipler tarafından karşılandı.
“185 Çağrı Merkezine talepler alınıyor”
MASKİ ekiplerinin vatandaşların sorun yaşamaması adına görev başında olduğunu belirten MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “Salgın nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlarımız 185 Çağrı Merkezine taleplerini bildirdiği andan itibaren ekiplerimiz derhal harekete geçiyor” dedi.  
“İlk sokağa çıkma yasağında 3 bin aboneye ulaştık”
7 gün 24 saat, su yükleme talebi olan vatandaşlara Abone İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından hizmet götürüldüğünü belirten MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “İl genelinde sokağa çıkma yasağının gerçekleştiği 11-12 Nisan tarihlerinde 3 bin abonemizin talepleri üzerine su yükleme işlemlerini yerine getirdik. Bundan sonraki sokağa çıkma yasağı uygulamalarında da ekiplerimiz görev başında olacak ve hızlı bir şekilde hizmet götürecekler. 17 ilçede organize bir şekilde hareket eden ekiplerimiz, 65 yaş üstü, engelli, kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara taleplerine göre ilaç, erzak tedariki ve su yükleme işlemlerine yardımcı oluyor. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, bu süreci en hızlı bir şekilde atlatmak adına, evlerinden çıkmasınlar, biz MASKİ Genel Müdürlüğü olarak her zaman vatandaşımızın yanındayız, var gücümüzle çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!